Gizlilik Politikası

Halk Varlık Kiralama A.Ş. olarak müşteri beklentilerini kaliteli hizmetle karşılarken tüm ortak ve hissedarlarımızın da, verdiğimiz hizmetlerle ilgili beklentilerini karşılamayı ve şirketimizin değerini arttırmayı ana görev olarak görüyoruz. Bu doğrultuda şirketimizin kurumsal web sitesi www.halkvarlikkiralama.com.tr de yayınlanan tüm içerik bilgileri, görüş, öneri ve yorumlar Halk Varlık Kiralama A.Ş. tarafindan, güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan ve üçüncü kişilerden elde edilen bilgi ve veriler kullanılarak hazırlanmıştır.

  • www.halkvarlikkiralama.com.tr web sitesinde yer alan tüm içerik bilgileri, görüş, öneri ve yorumlar sadece bilgi amaçlı olup, hiçbir şekilde alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir.
  • www.halkvarlikkiralama.com.tr web sitesinde yer alan içerik bilgileri, görüş, öneri ve yorumlara dayanarak hareket edilmeden önce bilgilerin doğruluğunun teyit edilmesi önerilmektedir.
  • Halk Varlık Kiralama A.Ş. gerek üçüncü kisilerden gerekse güvenilir kaynaklardan elde edilen ve web sitesinde yer alan içerik bilgilerinin doğru, eksiksiz ve değişmez olduğunu garanti etmediği gibi bu kaynaklardan edinilen görüş ve düşünceler Şirketimizi bağlamamaktadır. Okuyucuların bu bilgilere dayanarak aldıkları kararlarda sorumluluk tamamen kendilerine ait olup bilgilerin eksikliği ve yanlışlığından Halk Varlık Kiralama A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Şirketin, web sitesinde yer alan içerik, görüş ve bilgiler dolayısıyla ortaya çıkabilecek, doğrudan veya dolaylı zararlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadir.
  • www.halkvarlikkiralama.com.tr web sitesinde yer alan bilgilerin güvenliği açısından Şirketimiz sistem ve internet altyapısı güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. Müşterilerimizin ürün/hizmet başvurusu ve bilgi güncelleme amaçlı girmiş oldukları bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafindan görüntülenemez. Müşterilerin Şirketimizle paylastığı bilgilere izinsiz ulaşım kısıtlanmıştır.
  • Şahsi bilgi verdiğiniz takdirde, (adres, e-mail, telefon, faks, demografik bilgiler veya müşteri numarası vb.) bu bilgiler sadece kampanya, duyuru ve bilgilendirme iletileri göndermek için kullanılacak ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. sahis ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.
  • Halk Varlık Kiralama A.Ş. destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların Şirketin gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.

Web sitesi ziyaretçilerinin, www.halkvarlikkiralama.com.tr  'ye girmesi veya web sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi kullanması, yukarıda belirtilen kosulları kabul ettiği anlamına gelmekte olup, Halk Varlık Kiralama A.Ş. gerek bu yasal uyarıda yer alan koşulları ve hükümleri, gerekse de web sitesinde yer alan her türlü içerik, görüş ve bilgiyi önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.